Nieugięci

Wydawnictwo: Firmamento
9788365372024
anigra

Sylwia i Darek to nietypowe małżeństwo. Na pierwszy rzut oka widzimy niepełnosprawność Darka. Jednak nietypowe jest również ich podejście do życia: codzienna kreatywność, stawianie na własny rozwój. I nietypowa jest ich miłość. Miłość pełna ciepła, wolności, zrozumienia i wzajemnego wsparcia. Trwa już 18 lat i z okazji jej pełnoletności, Sylwia postanowiła spisać najważniejsze myśli, jakie towarzyszą jej i Darkowi w ich wspólnej podróży.

źródło opisu: http://jaknapisacksiazke.pl/produkt/nieugieci-sylwia-paradowska/

źródło okładki: http://jaknapisacksiazke.pl/produkt/nieugieci-sylwia-paradowska/

anigra | 2016-12-06
Przeczytana: 06 grudnia 2016