OFF

Wydawnictwo: Astra
Aleksandra

Historie w zbiorze OFF na pozór dzieli wszystko – różnorodność miejsc, czasów, tematyki, sposobów narracji, okresów i punktów na kuli ziemskiej, w których powstawały. Łączy je osoba autora i to, że ukazują ludzi w różny sposób naznaczonych przez los i przez to ustawionych na pozycji OFF w stosunku do świata, do społeczeństwa. Na marginesie życia, zepchnięci na boczny tor. Zachowują się irracjonalnie, kompulsywnie, wpadają w pułapkę własnej chuci, przeżywają raz po raz swoje dziecięce traumy, tłamszą w sobie lęk przed śmiercią. Naznaczeni, przetrąceni, pokręceni, zatraceni, czemuś zaprzedani, niepełni, wydrążeni, amputowani. Tacy jak niektórzy z nas.

źródło opisu: http://wydawnictwo-astra.pl/

źródło okładki: http://wydawnictwo-astra.pl/produkt/off/

Aleksandra | 2016-12-07

Znakomita. Świetna narracja i fabuła.

Sylwia | 2017-03-08
Redaktor_na_Tropie | 2017-05-14
tequila | 2017-03-13
vivamania | 2017-03-10
nanula | 2017-03-10
„OFF” - opowiadania o zepchniętych na boczny tor

Ukazała się kolejna, po nagrodzonej w 2015 roku „Bez pamięci”, książka Pawła Daniela Zalewskiego, pod tytułem OFF. Zbiór ludzkich historii o samotności, miłości, seksie, zdradzie, wyrachowaniu, chorobie, zagubieniu we współczesnym skomercjalizowanym świecie.