Zgłosuj na książki roku 2017

Tłumaczenie: Justyna Nowakowska
Wydawnictwo: Helion
Kalifornia.
Madi

Michelin zaprasza Cię do wspólnego odkrywania najpiękniejszych zakątków Kalifornii.Z tym przewodnikiem zwiedzanie będzie prawdziwą przyjemnością.Dokładne mapy ułatwią swobodne poruszanie się po regonie.Szukasz ciekawych miejsc,zabytków i tras zwiedzania?Nic prostrzego!Dzięki gwiazdkom przy nazwach miast i obiektów nie pominiesz żadnej turystycznej atrakcji.Starannie dobrane informacje praktyczne pomogą Ci znaleźć nocleg,restaurację czy kawiarnię,w której spędzisz wyjątkowe chwile.

źródło opisu: Wydawnictwo Helion

źródło okładki: www.helion.pl