Zagubieni w miłości

Wydawnictwo: Psychoskok
Aneta

Książka zawiera dwa opowiadania: "Sanatorium. Życie za kulisami" oraz "W okowach uczuć". Łączy je jedna klamra, którą jest MIŁOŚĆ do drugiego człowieka. Uczucie, które daje wielką radość, szczęście i siłę, ale które niepielęgnowane i nieutrwalane może przynieść cierpienie i ból. Wymaga ono poświęcenia. Nie igra się z miłością, lecz wymaga zbliżenia serc. Opowiadania są pełne dramatyzmu,...

Opowiadania są pełne dramatyzmu, napięcia - warte przeczytania. Czytając, możemy śledzić ludzkie charaktery. Klimat życia sanatoryjnego, leniwie płynący, cicho, pozornie nudny, przesiąknięty ludzkimi tragediami – kontrastuje z zakulisowym życiem kuracjuszy przebywających w sanatorium, które aż kipi od wydarzeń. Życie jednak pisze najciekawsze scenariusze.

źródło opisu: http://bonito.pl/k-1368513-zagubieni-w-milosci

źródło okładki: http://bonito.pl/k-1368513-zagubieni-w-milosci

Aneta | 2016-12-05

Opowiadania świetnie się czyta. Ludzkie charaktery bardzo ciekawie przedstawione, np. o dwóch typach, pokerzystach. Klimat życia sanatoryjnego, leniwie płynący, cicho, pozornie nudny, przesiąknięty ludzkimi tragediami – kontrastuje z zakulisowym:życiem przebywających w sanatorium bohaterów, które aż kipi od wydarzeń. Sprawdza się to, że, życie dostarcza najciekawszych historii.

Niech nikogo nie zwiedzie pozornie senny tytuł "Sanatorium".
Przyjeżdżający tu ludzie zabierają ze sobą walizki pełne namiętności, pasji, marzeń, niepowodzeń życiowych i oczekiwań nie tylko na poprawę zdrowia.

Wtłoczeni w rytm regularnych zabiegów leczniczych uwalniają swoje emocje. Jakie będą miały one wpływ na ich dalsze życie ? Warto przeczytać tę historię, pełną subtelności rodzącej się miłości , pełną drapieżnych ludzkich zachowań, bezkompromisowości i niszczących pasji. Cztery tygodnie wspólnego życia w sanatorium, po których życie bohaterów nie będzie już takie same...

NaZakrecie | 2017-10-21
Przeczytana: 21 października 2017