giovanna

Gabriel D’Arcy, markiz Mooreshood, jest prawdziwym arystokratą. Dni spędza na lenistwie, a wieczory na przyjęciach. Nikt nie wie jednak, że D’Arcy jest szpiegiem Jego Królewskiej Mości i ma za zadanie odnaleźć podwójnego agenta, który obraca się w kręgach londyńskiej arystokracji. Kiedy poznaje piękną hrabinę Nicolettę Vilandry, nie ma wątpliwości, że to ona jest szpiegiem, którego szuka....

Kiedy poznaje piękną hrabinę Nicolettę Vilandry, nie ma wątpliwości, że to ona jest szpiegiem, którego szuka. Rozpoczyna się gra manipulacji, intryg i uwodzenia, której rezultat zaskoczy nawet jego…

źródło opisu: http://www.harpercollins.pl/ksiazka,3177,w-sidlach-namietnosci.html

źródło okładki: http://www.harpercollins.pl/ksiazka,3177,w-sidlach-namietnosci.html

Angelic | 2017-11-11
Przeczytana: 11 listopada 2017

Romans historyczny to mam wrażenie bardzo niewdzięczny gatunek literacki. Jeśli kobieca autorka próbuje wgryźć się w specyfikę konfliktu wojennego i szpiegostwa, trudno będzie jej oddać prawdziwość wydarzeń i zachowań bohaterów. Nie żebym była jakąś szowinistką, ale przyznacie, że coś w tym jest?
Obawiam się, że również pod względem wątku miłosnego książka jest oklepana i niezbyt porywająca. Niestety nie polecam.

Efemeryda | 2017-09-24
Przeczytana: 24 września 2017

Kolejna przyjemna opowiastka na dojazdy do... (pracy, domu, szkoły - wstawić odpowiednie). Taka ku pokrzepieniu smutnych serduszek w dżdżysty dzionek lub wieczór:)

Alicja | 2017-10-08
romans | 2017-04-19