Pod naporem uczuć

Wydawnictwo: BIS
Besieged
83-89685-61-2

Lady Fortune Lindley jako dwudziestoletnia stara panna opuszcza Szkocję, by zamieszkać w Irlandii, w Maguire's Ford, gdzie się urodziła. Ma odziedziczyć tę posiadłość pod warunkiem, że wyjdzie za mąż za irlandzkiego protestanta. Ostatecznie Fortune zgadza się rozważyć kandydaturę Williama Deversa, arystokraty o odpowiednim statusie i majątku. Wkrótce jednak poznaje jego młodszego brata, Kierana, i ogarnia ją namiętność, jakiej do tej pory nie zaznała. Ten wybór pociąga za sobą serię dramatycznych zdarzeń. A to dopiero początek jej zawiłych losów...

Lady Fortune Lindley jako dwudziestoletnia stara panna opuszcza Szkocję, by zamieszkać w Irlandii w Maguire's Ford, gdzie się urodziła.
Ostatecznie zgadza się rozważyć Fortune kandydaturę Williama Deversa.
Jednak zakochuje się w młodszym bracie Kieranie budzi się w niej namiętność , która ogarnia ją i strach.
Romans historyczny zaliczam do udanych, coś ma takiego w sobie, że ciągnie do czytania, wspaniałe chwile spędziłam przy książce delektowałam się nią ze smakiem.
Zrelaksowała mnie i to bardzo urzekła.
Uwielbiam romanse historyczne zaczytać się w nich, zapomnieć o całym świecie oddać się czytaniu.

grażyna | 2012-02-04
Przeczytana: 2008 rok

"Lady Fortune Lindley jako dwudziestoletnia stara panna opuszcza Szkocję, by zamieszkać w Irlandii, w Maguire's Ford, gdzie się urodziła. Ma odziedziczyć tę posiadłość pod warunkiem, że wyjdzie za mąż za irlandzkiego protestanta. Ostatecznie Fortune zgadza się rozważyć kandydaturę Williama Deversa, arystokraty o odpowiednim statusie i majątku. Wkrótce jednak poznaje jego młodszego brata, Kierana, i ogarnia ją namiętność, jakiej do tej pory nie zaznała." - opis z okładki

Lexi | 2016-10-23
Przeczytana: 23 października 2016