yuri, opowiadania,
Indyviduum

Adagio, andante, a może allegro? Ile serc, tylko różnych melodii. Każda z nich, poruszona smyczkiem uczuć, wynosi nas na wyżyny szczęścia lub pcha w głębię rozpaczy. Tylko od nas zależy, którą z nich wybierzemy, który smyczek poruszy nasze serce. Na kartach tej antologii umieściliśmy różne melodie, które z całą pewnością poruszą wasze serca i sprawią, że już nigdy nie będziecie obojętni na...

Na kartach tej antologii umieściliśmy różne melodie, które z całą pewnością poruszą wasze serca i sprawią, że już nigdy nie będziecie obojętni na nuty płynące z głębi duszy.

źródło opisu: http://wydawnictwotcd.pl

źródło okładki: http://wydawnictwotcd.pl