Drogi Jednego. Chrześcijaństwo otwarte

Wydawnictwo: WAM
religia
Michał

Istnieje sposób przeżywania wiary, dla którego kategoria otwartości jest kategorią fundamentalną. Chodzi o uchwycenie czegoś bardzo ważnego we własnej drodze do Boga. Książka o wierze to dopuszczenie nas do bardzo osobistych poszukiwań, niekiedy wręcz zmagań Autora, dodajmy - bez cienia ekshibicjonizmu. ks. Adam Boniecki Książka Piotra Sikory jest jednym z ważniejszych głosów w rodzimej...

ks. Adam Boniecki

Książka Piotra Sikory jest jednym z ważniejszych głosów w rodzimej debacie o teologii, duszpasterstwie i duchowości.
ks. Robert J. Woźniak

źródło opisu: http://e.wydawnictwowam.pl/tyt,76138,Drogi-jednego.htm