Say You Want Me

Wydawnictwo: Everafter Romance
angielski
lulamae

There’s no way I’ll fall for Wyatt Hennington. He can keep his Southern drawl, irresistible smile, and those pick-up lines all to himself. I made the mistake of sleeping with him not once, but twice. I’m not stupid enough to give him round three, especially after he left me in the middle of the night so I could see myself out. I vow to return to Philadelphia and forget him. It proves easier...

There’s no way I’ll fall for Wyatt Hennington.

It proves easier said than done.

When the doctor informs me I’m the winner of door prize number two, I put my life on hold and head back to Bell Buckle. Three months and if we can’t make this work, I’m gone.

The problem is—when the cards are stacked against us, and I can’t bring myself to leave him, I’ll finally know if he truly loves me or if all my fears were real . . .

źródło opisu: http://corinnemichaels.com/

źródło okładki: http://corinnemichaels.com/

magpie101 | 2017-09-13
Przeczytana: 13 września 2017

Bohaterowie dojrzali (36 lat) i odpowiedzialni, temat bardzo fajny ale on i ona nie porzekonali mnie do siebie.
Dzielila ich duza odleglosc jednak gdy Angie przyleciala na zareczyny swojej przyjaciolki miala jednonocna przygodze z bratem jej przyszlego meza, zagorzalym kawalerem. Ona, po 2 miesiacach dowiaduje sie, ze jest w ciazy, gdy ojciec dziecka Waytt dowiaduje sie o tym prosi ja aby na pierwszych kilka miesiecy ciazy przeprowdzila sie do niego. Ona sie zgadza, on od poczatku jest jej ulegly, chce ja zdobyc i zachowuje sie idealnie, a nie jak zatwardzialy kawaler, ktorego zaskoczyla wiadomosc, ze bedzie ojcem. Ona mimo jego staran ciagle marudzi, ze kocha zycie jakie zostawila w Filadelfii i musi tam wrocic.
Pozniej zdarza sie tragedia, ktora ich rozdziela na dobre.
Calosc niby zle sie nie czytalo ale bohaterowie byli drazniacy i nie polubilam ich ani postaci drugoplanowych.

Weronika | 2018-03-18
Przeczytana: 17 marca 2018

TEKST Z BLOGA: http://weronikarecenzuje.blogspot.com/2018/03/recenzja-corinne-michaels-say-you-want.html

Chociaż w biblioteczce mam wiele nowych książek do przeczytania, musiałam znaleźć czas na książkę od Corinne Michaels. Jeśli czytacie mojego bloga, to wiecie, że obiecałam sobie przeczytać niedostępne w Polsce książki tej autorki, po tym jak zakochałam się w The Consolation Duet. Ostatnią lekturą z jaką miałam styczność była historia Zacha i Presley z pierwszej części serii "Return to Me". Tym razem wypadła kolej na drugiego z braci Hennington, Wyatta oraz przyjaciółkę Presley, Angie.

Angie i Wyatt nie mieli być niczym więcej, jak przygodnym seksem, po którym oboje wracają do własnych żyć. Wszystko jednak się zmienia, kiedy Angie wraca do Bell Buckle z wiadomością, że razem zostaną rodzicami. Teraz oboje muszą stanąć przed nową sytuacją i podjąć decyzję, czy będą razem, czy osobno. Angie daje Wyattowi trzy miesiące, aby udowodnił, że mogą razem stworzyć rodzinę. Po ich upływie...

k_a_s_i_a | 2017-09-03
Przeczytana: 03 września 2017

Ta książka jest naprawdę intereSująca. Wciąga od samego początku. Angie to świetna kobieta. Zaradna, pewna siebie i zabawna. Waytt również jest niesamowitym mężczyzną... Mimo iż z początku nie byli razem postanowili wychować razem dziecko. Z czasem stali się sobie coraz bliżsi, aż w końcu się zakochali.... Wszytko było już na dobrej drodze kiedy wydarzył się wypadek i Angie niestety straciła dziecko. Niestety Wyatt z powodu poczucia winy odrzucił swoją drugą połówkę, a kiedy z pomocą przyjaciół w końcu przejrzał na oczy. Musiał "przepraszać na kolanach" swoją ukochaną

Gabi | 2017-05-28
Przeczytana: 28 maja 2017

Ta historia daje dużo do myślenia, nikt nie zrozumie tak naprawdę osób, które utraciły ukochane dziecko, każdy przeżywa żałobę na swój sposób , niektórzy nigdy z tego nie wychodzą i to jest najgorsze co może im się przydarzyć, bo niszczą przez to osoby,które kochają, wtedy trzeba odpowiednio potrząsną tą osobą,żeby jej pomóc, i taką pomoc otrzymał Wyatt od przyjaciół, i od swojej drugiej połówki Ang.

lulamae | 2017-09-21
Przeczytana: 05 września 2017

Opinia zawiera SPOILERY!!!

Angie i Wyatt Hennington spotkali się dzięki swojej rodzinę i połączył ich namiętny seks. Jednak rozstanie było... niesatysfakcjonujące.
Teraz po kilku tygodniach od ostatniego spotkania Angie dowiaduje się, że jest w ciąży, ojcem oczywiście jest Wyatt.

Wraca więc do miejsca, gdzie nigdy nie chciała wracać, aby poinformować go o zaistniałej sytuacji. To czego się nie spodziewa to tego, że Wyatt chce szansy. Chce szansy na poznanie się nawzajem, chce zadbać o nią i o dziecko, chce uczestniczyć w ich życiu. Po namysłach Angie wprowadza się do Wyatt'a.

Wszystko było dobrze, sytuacja rozwinęła się w takim kierunku, że zarówno A jak i W chcieli wspólnej przyszłości. Ale wydarzyła się tragedia, tragedia, która rozbiła to co zbudowali. Czy sobie z tym poradzili?

Powiesz szczerze, że do pewnego momentu to po prostu taka o historia, przyjemna, ale wielkiego wrażenia na mnie nie robiła. Ale potem złamała mi serce. To co spotkało A i W było straszne. Utrata...

skorupka | 2017-10-07
Na półkach: Przeczytane, Jest

Pozycja bardzo mnie wciągnęła i miała to co kocham w książkach, czyli romans, humor i łzy. Na początku lekka, przyjemna, ale później się poryczałam ;)
Angie jak na swój wiek wydawała mi się za bardzo wyluzowana, beztroska – i dopiero jak dowiedziała się, że spędzone dwie noce z Waytt będą miały konsekwencje, po otrząśnięciu się z paniki zaczęła chyba dojrzewać ;). Poza tym nie zazdrościłam jej zostawienia swojego świata, firmy i przeniesienia się w obcy jej „klimat”.
Angie powoli wpasowuje się w nowe życie (choć miało to być tylko na trochę) oraz poznają się z Wayttem dla dobra dziecka, później powoli zakochują się w sobie … aż do tragedii.
Nie wyobrażam sobie utraty dziecka! Każdy inaczej przechodzi taką tragedię, a poczucie żalu i winy potrafi zeżreć człowieka od środka – Waytt przez to odtrącił Angi! I to, że Waytt prowadził wtedy ten samochód nie pomagało, mimo, że nie był w stanie zapobiec temu wypadkowi. Spłakałam się jak głupia ;);). Ale i tak kończy się happy endem...

Ania | 2017-05-31

Zaskoczyłam samą sobie bo przeczytałam tą pozycję w kilka godzin...książka rozpoczęła się dosyć humorystycznie, na końcu spotykając dramat...ale także happy end :) Angie wydawała się beztroską kobietą (byłam trochę w szoku jak podali, że ma 36 lat - w końcu ktoś starszy ode mnie!!! :P), która musi przeorganizować swój świat wpasując w to cowboya :) Wyatt wydawał się aż za idealny w pewnym momencie, dlatego może nie ucieszyło mnie, ale odetchnęłam z ulgą kiedy się załamał. Też był czlowiekiem! Angie miewała naprawdę trudne nastroje w początkowych rozdziałach, co trochę irytowało, ale przynajmniej miała poczucie humoru :) dramat, który razem z Wyattem przeżyli chociaż początkowo ich rozdzielił, myślę, że tak naprawdę umocnił ich związek. Życie nie jest idealne i często napotykamy przeciwności, które musimy pokonać.

Kasia_o2 | 2017-06-30
Przeczytana: 26 czerwca 2017

Wow, poprostu polecam wszystkim:)

BringMeThatHorizon | 2018-01-08
Luna16 | 2018-01-07