komiksy
Abdita

Lokomotywa/IDEOLO jest oparta na tekstach Juliana Tuwima, które zostały zestawione z faktami odnoszącymi się do współczesnych problemów gospodarczych, ekonomicznych, ekologicznych, etycznych. To odsłona Tuwima zaangażowanego, odważnego, bezkompromisowego w poruszaniu tak trudnych tematów, jak tożsamość narodowa, rasizm, antysemityzm. W pociągu jadą Żydzi, kibole, żołnierze, geje i lesbijki,...

W pociągu jadą Żydzi, kibole, żołnierze, geje i lesbijki, hipsterzy oraz zwierzęta, przewożone są różne materiały.

źródło opisu: http://centrala.org.uk/pl/sklep/lokomotywaideolo/

źródło okładki: http://centrala.org.uk/pl/sklep/lokomotywaideolo/

Abdita | 2017-03-11
Przeczytana: 11 marca 2017

Moja recenzja na: http://abdita.booklikes.com/post/1540445/julian-tuwim-malgorzata-gurowska-joanna-ruszczyk-lokomotywa-ideolo

monikaosi | 2017-01-21
Przeczytana: 21 stycznia 2017