Obietnica szczęścia

Wydawnictwo: Muza
9788373197657

Charles Judd żyje dostatnio i szczęśliwie, dopóki nie zostaje zmuszony do przejścia na emeryturę. Wraz z żoną Daphne przeprowadzają się z Londynu do Kornwalii. Charlie, ich syn, mimo że prowadzi świetnie prosperujący biznes i oczekuje przyjścia na świat potomka, wciaż pełen jest rozterek związanych z życiowymi wyborami. Córka, Sophie, kiedyś uzależniona od narkotyków, właśnie zakończyła romans z żonatym mężczyzną. Ju-Ju, ukochana najstarsza córka, dopiero zwolniona z więzienia, w którym spędziła dwa lata, ma lada dzień wrócić do domu. Jej powrót i planowany ślub Charliego stają się pretekstem do spotkania całej rodziny. Charles, wściekły na otaczający go świat, na jego zepsucie i na swoich najbliższych, musi znaleźć sposób, żeby na nowo ich zjednoczyć.

Elizzka656 | 2015-07-07
Przeczytana: 22 lipca 2015