rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Odjazd według Wilta

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
52 książki w 2022 roku :-)
Małe podsumowanie 2022 roku książek - 66  komiksów - 50   warte uwagi:   Cienie Nocnego Targu Cienie Nocnego Targu   Licho nie śpi Licho nie śpi   Shiki #11 Shiki #11
Czytamy w weekend
 Niedźwiedzia przysługa Niedźwiedzia przysługa
Czytamy w weekend
@Aguirre ja mam dość specyficzny gust czytelniczy, więc trudno mi znaleźć kogoś o podobnym guście w kwestii literatury pięknej, czy kryminałów bądź fantastyki. Nie lubię wszelkiego rodzaju nachalnej propagandy. Nie mam telewizora, kont społecznościowych. I nie chcę, żeby jakieś półinteligentne pisarzyny robiły mi wodę z mózgu. Obecnie zaczynam zwracać uwagę na rok powstania...
Żałuję, że przeczytałam/em.
Żałuję przeczytania tych wszystkich dupnych tomików poezji wydanej w Ridero. Takiego poziomu żenady nie doświadczyłam w żadnej innej sytuacji w życiu.
2 lata temu
książki na depresję
Bardzo lekkie są książki z serii Balsam dla duszy - zbiory opowieści o dobrych ludziach i niezwykłych zbiegach okoliczności. Powieści o zwierzakach, np. Kleo i ja. Jak szalona kotka ocaliła rodzinę. Albo króciutkie humorystyczne utwory Roald Dahl
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (I kwartał 2013)
Marcowy stosik z podsumowaniem. :) http://szeptksiazek.blogspot.com/2013/04/podsumowanie-marca-2013.html
11 lata temu