Przepowiednia

Tłumaczenie: Magdalena Czyżewska
Wydawnictwo: Philip Wilson
Presagio

Augustín, staroświecki hiszpański misjonarz i Anselmo, ostatni wielki szaman z Dolnej Kalifornii, od ponad dwudziestu lat walczą o moralne przywództwo w małym meksykańskim miasteczku. W Los Angeles, Muriel, ambitna i uwodzicielska menedżerka międzynarodowej agencji reklamowej odkrywa niezwykłe zdolności Lucii, wnuczki Anselma.

źródło opisu: nota wydawcy

jaworowicz | 2012-07-18
Przeczytana: lipiec 2012

Przewidywalna. Czytanie szło całkiem szybko, głównie w pociągach,bo wtedy czytałam z nudów, gorzej było z mobilizacją do czytania tej książki w domowym zaciszu.
Jedyny motyw jaki mi się spodobał - stary Indianin i jego czary. Ale cała reszta dość mocno kulała, bohaterowie zachowywali się czasem jak kretyni i zastanawiałam się nie raz "WTF?? Kto by tak zrobił??"
Kupiłam ją po przecenie za 3,99 i tylko dlatego nie żałuje tego czynu. Książka wyjątkowo nijaka.

babciastefcia | 2012-04-03
Przeczytana: 06 kwietnia 2012