Rok 2038

Wydawnictwo: Twins

Rok 2038 to książka dobra i bardzo ciekawa. Autorka zaskakiwała nas już wcześniej dziwnymi pomysłami teraz podjęła temat orwelowski, ale zakończony pomyślniej niż Rok 1984. Książka zawiera zabawne aluzje do współczesności, a czyta się po prostu znakomicie.

Grzegorz | 2015-02-13

Jest to moje trzecie spotkanie z twórczością SF Margaret Todd (wcześniej Małgorzaty Kondas) i powiem tak: jeśli zbiór opowiadań "Spór o czarownice" z lat 80-tych oceniam na 10 , następny zbiór "Krawędzie czasu oceniam na 8 , to w przypadku powieści Rok 2038 z trudem było dobrnąć mi do końca - i oceniam na 4.Absolutnie nie zgadzam się z opisem z okładki Piotra Kuncewicza,że to książka dobra, bardzo ciekawa i czyta się znakomicie.Nie polecam.

Daria Waś | 2013-11-23
alexandra | 2013-07-27