Męskie pokusy

Tłumaczenie: Magdalena Ciszewska
When Young Men Are Tempted. Sexual Purity for Guys in the Real World
religia
Olek88

Oczywiście, oglądamy się za kobietami…Nam, mężczyznom, powinny podobać się dziewczyny. Jednak wielu mężczyzn ogląda kobiety w kontekście, którego Bóg nie chciał. Internet, telewizja, czasopisma – wszystko to przyczyniło się do stworzenia kultury „ciała-na-żądanie”. Seksualne pokusy będą ci towarzyszyć przez cale życie. Teraz nadszedł czas, by znaleźć sposób na to, by sobie z nimi poradzić....

Seksualne pokusy będą ci towarzyszyć przez cale życie. Teraz nadszedł czas, by znaleźć sposób na to, by sobie z nimi poradzić. Gdy pochłaniają cię pragnienia, otwórz tę książkę i zacznij stawać się takim mężczyzną, jakiego chciał Bóg.

źródło opisu: https://www.wdrodze.pl/opis,1309,Meskie_pokusy.html

źródło okładki: https://www.wdrodze.pl/opis,1309,Meskie_pokusy.html