Sedno zmian. Narzędzia i taktyki pozytywnej transformacji Twojej firmy

Wydawnictwo: Onepress
9 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
biznes, finanse

Wykorzystaj w praktyce, co znasz z teorii * Po pierwsze: wypracuj klimat sprzyjający transformacji * Po drugie: zaangażuj w ten proces całą organizację * Po trzecie: stale utrwalaj wprowadzone zmiany Myślę, więc wprowadzam zmiany Książka autorstwa Johna Kottera Jak przeprowadzić transformację firmy i zaproponowany w niej schemat ośmiu kroków stał się jednym z najpopularniejszych modeli wprowadzania zmian, zarówno w organizacjach amerykańskich, jak i europejskich. Potwierdza t

scirus | 2016-11-24
Na półkach: Przeczytane, Pożyczone
Przeczytana: luty 2012

Książki wydawnictwa HBR zawierają zawsze dobrze dobrane treści. Są dla mnie bardzo pomocne w pracy zawodowej.

Magda | 2011-07-28
Przeczytana: 2008 rok