Objawienia fatimskie. Prawdziwa historia trzech tajemnic

Wydawnictwo: Bauer-Weltbild Media Sp. z o.o.
Fatima, objawienia
religia
Michu

" W maju 1917 roku troje pastuszków, Łucja Dos Santos oraz jej kuzyni Franciszek i Hiacynta Marto, było świadkami objawień Maryi w pobliżu wioski Fatima w Portugalii. Święta Dziewica obiecała im, że będzie powracać trzynastego dnia każdego miesiąca. Podczas ostatniego objawienia ujawniła Łucji trzy przepowiednie. Hiacynta i Franciszek zmarli przedwcześnie, w 1919 i 1920 roku. Łucja w 1928...

Hiacynta i Franciszek zmarli przedwcześnie, w 1919 i 1920 roku. Łucja w 1928 roku złożyła śluby zakonne i zaczęła opisywać swe dzieje. Dwie tajemnice fatimskie zostały ujawnione w 1942 roku. Jan Paweł II uchylił rąbka trzeciej i ostatniej w roku 2000.

Daniel Costelle śledzi dzieje trojga dzieci i tajemnic fatimskich. Opowiada o tym, jak nakłoniono go do nakręcenia filmu długometrażowego, poprzedzającego tę książkę, który przypomina tamte wydarzenia. Przedstawia również swoje przekonania i wątpliwości, rzucając nowe światło na owe niezwykłe zdarzenia."

źródło opisu: http://czytam.pl/k,ks_109669,Objawienia-fatimskie-Costelle-Daniel.html

źródło okładki: http://czytam.pl/k,ks_109669,Objawienia-fatimskie-Costelle-Daniel.html

Konwalia | 2017-02-14
Na półkach: Z biblioteki