Ach te baby

Wydawnictwo: Novae Res
poradniki
NovaeRes

Komu nigdy nie zdarzyło się żadnej kobiety nazwać babą? Autorka niniejszej książki nie oszczędza pań, krytykując wiele ich zachowań, wykazując przy tym, że same są winne niedoskonałości swoich partnerów. Dostrzega również liczne przywary mężczyzn. Nie szczędzi słów, opowiadając historie znajomych, aby uzmysłowić czytelnikom błędy, jakie zwykle popełniane są na tej trudnej drodze wiodącej do...

Komu nigdy nie zdarzyło się żadnej kobiety nazwać babą?

Autorka niniejszej książki nie oszczędza pań, krytykując wiele ich zachowań, wykazując przy tym, że same są winne niedoskonałości swoich partnerów. Dostrzega również liczne przywary mężczyzn. Nie szczędzi słów, opowiadając historie znajomych, aby uzmysłowić czytelnikom błędy, jakie zwykle popełniane są na tej trudnej drodze wiodącej do udanego związku.
Jeśli szukasz partnera, nie jesteś szczęśliwy z obecnym albo jesteś i chcesz zadbać o to, żeby nie zepsuć tej najważniejszej dla siebie relacji – z pewnością w tej książce znajdziesz coś dla siebie. Dzięki niej zrozumiesz mechanizmy działania Twojego partnera, a także spojrzysz na swoje postępowanie z nieco innej perspektywy.

źródło opisu: zaczytani.pl

źródło okładki: zaczytani.pl

Barbara J-C | 2016-12-11
Przeczytana: 11 grudnia 2016

Przyszło mi dziś napisać recenzję książki i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że jest to poradnik. Kamila Lukowicz nie oszczędza pań, krytykując wiele ich zachowań. Poco siedzieć samej w domu z kotek skoro można mieć męża? Lektura jest bardzo śmieszna - dla jednych - dla innych zaś będzie bardzo irytująca. Ale nie oceniaj książki po okładce, po recenzji, bo każdy ma inne gusta. Ile ludzi na świecie, tyle opinii o tej książce znajdziecie.

Zapraszam na całą recenzję: http://bjcdobryfilmijeszczelepszaksiazka.blogspot.com/2016/12/ach-te-baby-kamila-lukowicz.html

MoznaPrzeczytac | 2017-01-03
Przeczytana: 03 stycznia 2017

Czy Wy też macie wrażenie, że bardzo popularny stał się ostatnimi czasy trend „nie znam się, ale i tak się wypowiem”? ja właśnie takie miałam wrażenie, gdy czytałam „Ach te baby”. Po raz drugi w swoim życiu trafiłam na książkę, gdzie po przeczytaniu 2-3 stron musiałam ją odłożyć, bo nie mogłam dalej czytać tego, co jest tam napisane. Na niemal 212 stronach, autorka porusza tematy komunikacji w związku, kompromisu, zazdrości, zdrady, samotności... Jednym słowem wszystkiego co wiąże się z miłością i błędami popełnianymi przez pary. Największa koncentracja jest jednak na kobietach.

Pełna recenzja książki na stronie:

Netula_CK | 2016-12-04
Przeczytana: 01 grudnia 2016

Zacznę od tego, że nie lubię poradników dotyczących życia prywatnego. Poradzić to się można w sprawie przepisu na ciasto lub skutecznego sposobu na wywabienie plamy po winie. Za życie osobiste odpowiada się samemu i nie wierzę w złote rady, które uczynią nagle związek z problemami bezproblemowym, a jego członkowie, natchnieni lekturą, następnym razem dwa razy zastanowią się, zanim coś zrobią lub powiedzą. A przynajmniej nie ufam długofalowym skutkom takiej lektury.

Nie wierzę w to wszystko, a jednak sięgnęłam po książkę Kamili Lukowicz, będącą nie czym innym jak poradnikiem, choć utrzymanym w przyjemniejszym, bo mocno żartobliwym klimacie. Pewnie wpływ na to miał fakt, że jestem świeżo poślubioną żoną i mówiąc szczerze – ten fakt czasem mnie przeraża, a konkretnie moje obawy dotyczą oczekiwań społecznych związanych ze statusem bycia żoną. Już nie dziewczyną – żoną, to brzmi pięknie, ale też dojrzale, poważnie. I przyznam, że czasem zdarza mi się myśleć o moich życiowych...

Krzysztof | 2017-01-18
Przeczytana: 02 grudnia 2016

Ciekawy rodzaj poradnika, zabawny, dotyczy codziennych problemów. Zarówno kobiety jak i mężczyźni mogą znaleźć coś dla siebie. Skłania do refleksji.

Beata | 2017-05-17
Mońcia_POCZYTAJKA | 2016-12-02