Krankenstein's Crazy House of Horror

Wydawnictwo: Puffin Books
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
angielski
PABLOPAN

Charlie and his great mate Ben have landed in a spooky House of Horror - all because of Charlie's new pyjamas! The mean old Stitcher and her stinky sidekick Grumpfart are planning to take revenge on the entire world . . . Can Charlie and Ben survive the scary house or will they be struck by Stitcher's MONSTERPIECE?!

źródło opisu: opis od wydawcy

źródło okładki: Internet

PABLOPAN | 2016-12-05
Na półkach: Posiadam
Przeczytana: 01 grudnia 2016

Bardzo sympatyczna opowieść dla młodzieży, typowa lektura dla przyjemności. To świetne uczucie czasami wrócić do książek, przy których nie trzeba za wiele myśleć, ani się wysilać. Z drugiej jednak strony czytając ją w oryginalne, można poduczyć się sporo fajnego, używanego na co dzień słownictwa, a to czasami o wiele lepsze, niż nauka języka z podręczników.

Na półkach