Miłość na skrzydłach Anioła

Wydawnictwo: Rozpisani.pl, Grupa PWN
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Miłość na skrzydłach Anioła
poezja

W tomiku tym Natalia Skrzypczak udowadnia, że poezja jest dla wszystkich, tylko należy nauczyć się czytać swoisty język wierszy. Tym razem tematem przewodnim wierszy jest miłość, miłość przez wielkie M, ale nie tylko... Jak pisze poetka we Wstępie: "Przede wszystkim to tomik o pojmowaniu świata i ludzi, spojrzeniu dobrym okiem na rzeczywistość, która nas topi lub wznosi na wyżyny, o determinacji, jaka w nas drzemie, o niepoddawaniu się, o bratniej duszy i sensie życia". Ten cytat w pełni oddaje przesłanie "Miłości na skrzydłach Anioła".
Natalia Skrzypczak (ur. 3.10.1988 r.) to poetka młodego pokolenia. W 2015 r. ukazał się jej debiutancki tomik "Przejść na drugi brzeg".

źródło opisu: www.swiatksiazki.pl/

źródło okładki: www.rozpisani.pl

Natalia Skrzypczak | 2016-11-30
Przeczytana: 30 listopada 2016

Zapraszam wszystkich zainteresowanych poezją. Do przeczytania mojego nowego tomiku pt: "Miłość na skrzydłach Anioła" Pokazuje w nim, że tego czego nam brakuje to właśnie miłość. O jej potędze, bratniej duszy wsparciu tak silnym, że unosi nas na skrzydłach anioła, który wspiera nas tak mocno, że czujemy się na tyle bezpiecznie, aby zaryzykować w najważniejszych momentach naszego życia ze świadomością, że było warto zawalczyć nad zmianą losu, przeznaczenia...
To historia inna niż pierwszy tomik. Tu zetkniecie się jak Ja patrzę na poezje, że przemawia swoim językiem tylko trzeba się odważyć do niej zajrzeć. Bez obaw, że ktoś nas skrytykuje to nasze myśli, analizy, interpretacje. I wiersze, które stają się po przeczytaniu bliskie sercu wręcz osobiste.

krzykart | 2017-05-09
Kamila Głowacka | 2016-12-01