Get Lucky

Lila Monroe Books
2016-08-31
2016-08-31
1230001927955

Zdecydowanie podczas czytania tej książki nieźle się ubawiłam. To taka romantyczna odmiana Kac Vegas, nawet miasto się zgadza. Julia to romantyczna autorka poczytnych romansów i erotyków, Nat to wzięty adwokat, typ zgreda i cynika, nie wierzący w romantyzm i uczucia. On przyjechał na wieczór kawalerski kolegi, ona na kongres. Kiedy oboje budzą się razem w łóżku, nadzy, nie pamiętając, jak się w nim znaleźli, bogatsi o kilka tatuaży na ciele, bardzo chcieliby sobie przypomnieć, co takiego się wydarzyło. A kiedy cofamy się w czasie, czeka nas naprawdę niezła zabawa. Polecam! Idealna rozrywka na lato.

Hmmm... Szczerze mówiąc nie wiem co mogą napisać. Książka jest ciekawa, ale jest też trochę szalona. Czytając miałam wrażenie, że jest to przeróbka "KacVegas" :) Jednak było tu wiele zabawnych i gorących momentów. Bohaterowie interesujący. W związku z tym czytając tę książkę nie da się nudzić...

Vegas, Vegas - słynne miasto grzechu i hazardu. Miasto zabawy i miasto pełne niespodzianek. Dewiza mówi - co się stało w Vegas zostaje w Vegas. Ale czy oby na pewno zawsze tam powinny pozostać wspomnienia i wydarzenia mające tam miejsce?

Takie pytanie mogliby postawić sobie Julia i Nate. Nieco zwariowana autorka romansów na zlocie literackim i sztywny facet, kierujący się logiką na wieczorze kawalerskim. Stali się dość klasycznymi ofiarami ciągu vegasowego szaleństwa.

Budzą się rano i jedyne co wiedzą to to, że... nic nie wiedzą. Niejasne obrazy z ubiegłej nocy nie są na początku żadną wskazówką dla tej dwójki, ale krok po kroku odkrywają to co stało się ubiegłej nocy. I tak od swego rodzaju niechęci, po rozwiązywanie zagadki do czegoś czego żadne z nich się nie spodziewało. Trochę szalona, trochę zabawna i lekka historia.

Mi osobiście humor średnio wstrzelił się w gusta, ale jak każdemu wiadomo humor to bardzo indywidualna sprawa. Ogólnie przyjemnie spędzony czas, ale też bez jakiś szczególnych fajerwerków.

Świetna historia na poprawę humoru. Jeśli masz chandrę, to z pewnością musisz sięgnąć po tą książkę i razem z Natem i Julią odkryć, co też nawyprawiali podczas pijackiej nocy w Vegas. Ta historia cię nie zawiedzie. Będzie gorąco i mnóstwo zabawnych sytuacji ;)
Zdecydowanie polecam :D

Zdecydowanie polecam :D

Vegas baby!!!! W morzu pomurych książek, które ostatnio czytałam, ta okazała się perełką. Lubię humor w powieściach, a tutaj miałam go pod dostatkiem :) Julka stała się trochę moją idolką - jej nieustanny optymizm, ciągle sypanie cytatami z filmów i seriali plus niewyparzona buzia :) i lubię ponurych bohaterów (pan Darcy :P) a Nate był doskonałym tego przykładem :) jego pesymizm zamiast mnie odrzucać sprawiał tylko, że śmiałam się jeszcze bardziej :) być może cała ich historia jest podobna do filmu "Kac Vegas" to mi jednak bardziej przypominał jeden odcinek "Przyjaciół" z Rossem i Rachel w głównej roli :) naprawdę świetnie skonstruowane dialogi i prowadzenie akcji sprawiało, że nie dało się oderwać od tej książki :) a ich przygody....Boże tak bardzo się śmiałam, że modliłam się, żeby w kolejnym rozdziale nie zrobili czegoś jeszcze głupszego...taaa...pijacka noc i następnie przypominanie jej sobie przez Julię i Nate'a było świetnym pomysłem na książkę. Chyba nie jestem jedyna kiedy przyznam, że kradzież papugi był moim ulubionym momentem :D naprawdę fajna, zabawna książka z jeszcze lepszymi bohaterami :) i oprócz Julki i Nate'a - Meredith i Tyler, Mike i Stacy byli naprawdę zabawni i tworzyli razem niezłą zgraję :) i napiszę, że chętnie napiłabym się z nimi shota tequili, chociaż trochę obawiałabym się konsekwencji rano :)

Nate i Julia sa po trzydziestce, on prawnik od rozwodow, ktorego kilka miesiecy wczesniej zostawila dziewczyna z dnia na dzien. Ona autorka romansow, rozwodka. On przyjechal do Vegas na slub i wieczor kawalerski przyjaciela, ona na kongres czytelniczy. Ich pierwsze spotkanie w holu hotelu, gdzie wpadaja na siebie nie wypada pomyslnie, nie lubia sie i on jest w stosunku do niej dupkowaty. Jednak nastepnego dnia budza sie razem w jednym lozku nago i doslownie nic nie pamietaja. Najpierw Julia zauwaza swiezy tatuaz zrobiony nad swoim posladkiem z czego Nate sie smiej, gdy po chwili zdaje sobie sprawe, ze rowniez ma w tym miejscu zrobiony tatuaz :). Aby odtworzyc poszczegolne kawalki nocy (wpadly im do glowy szalone pomysly :)) spedzaja caly dzien razem i odwiedzaja kolejno miejsca z poprzedniej nocy. Calosc jest napisana z humorem, duzo sie smialam, sceny seksu sa gorace.
Jesli ogladaliscie Kac Vegas i Wam sie podobalo to ta ksiazka rowniez Wam sie spodoba, polecam!

Przeczytać, posmiac się i zapomnieć.

Przeczytać, posmiac się i zapomnieć.

• 2016
  • Lista książek do przeczytania