Wielka księga alkoholi swiata

Wydawnictwo: Twój Styl
7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
alkohole
Michał_K-ski

Przegląd najsłynniejszych alkoholi świata wraz z ich charakterystyką. Bogaty materiał ilustracyjny.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Roman Dłużniewski | 2017-01-03

Kiedyś, dawno temu (lata 80-te) pożyczyłem tę książkę, a może podobną od znajomego. Ogromnie mi się spodobała. Chciałem wszystko zapamiętać, ale nie było to możliwe. Zacząłem więc przepisywanie. Ówczesna partnerka spytała, czy jestem normalny ? Książkę będziesz przepisywać jak jakiś skryba ?? Ja wiedziałem swoje. Dzielnie przepisywałem, ale nie całą tylko hasłowo. I wstawiałem odręczne rysunki kieliszków. Zajęło mi to około 50 stron A4. Dziś nie wiem gdzie te moje notatki są. Ale wiem, że chyba naprawdę miałem pod górkę do szkoły.

Michał_K-ski | 2016-11-29
Na półkach