horror
electric_cat

Halloween w stu słowach to bezpłatny e–book, zawierający stu słówka nadesłane przez Autorów na konkurs, ogłoszony przez Magdalenę Kałużyńską i Bogdana Ruszkowskiego. Trzydziestu trzech Autorów, ponad osiemdziesiąt krótkich form. Wszystko to okraszone zdjęciami i krótkimi biografami Autorów, profesjonalnie złożone w najpopularniejszych formatach cyfrowych – PDF, EPUB, MOBI. Dzięki tej różnorodności formatów możliwe będzie odczytanie e–booka na każdym czytniku, laptopie czy smartfonie.

źródło opisu: informacje przesłane przez twórców ebooka

źródło okładki: informacje przesłane przez twórców ebooka

electric_cat | 2016-12-05
Przeczytana: 05 grudnia 2016

Nie będę gwiazdkować, bo uważam, że autor nie powinien tego robić. Miałam zaszczyt udzielić się w tym projekcie i znaleźć się wśród tych, których teksty czytałam od jakiegoś czasu. Magiczne uczucie.
Jeśli jednak miałabym wybrać ulubione, z pewnością będzie to 'Wolę starszych' Agnieszki Pileckiej. Do tej pory się z niego śmieję :D

Via | 2017-03-19
Przeczytana: 17 marca 2017

Niezaprzeczalną zaletą tomiku jest długość zarówno jego jak i tekstów. Za to wadą jest brak choćby najlżejszej korekty (są tam błędy ortograficzne!). Niektórzy autorzy zapowiadają się naprawdę fajni, tylko powinni popracować nad warsztatem (czasem warto pozostawić coś domysłom ;) ). Są też teksty warte polecenia.
Więcej:

Dariusz_S Jasiński | 2016-12-05
Przeczytana: 05 grudnia 2016

Pierwszy, choć mam nadzieję nie ostatni raz trafiłem do antologii (umowa na kolejną podpisana, czekam więc do czerwca). Tu musiałem zmierzyć się z trudem zmieszczenia historii w stu słowach. Kiedy napisałem całość, po skróceniu do (wydawało się) minimum nadal przekraczałem 200... W końcu wyciąłem wszystkie zbędne ozdobniki i wyszło, co wyszło (chyba nie tak źle, bo tekst dostał wyróżnienie). A cały zbiór? Trochę nierówny. Są teksty którymi się zachwyciłem, są też i takie, po których bolały mnie oczy. Większość jednak całkiem poprawna. Czytaliśmy i ocenialiśmy razem z moją ośmioletnią córką, która miała podobne zdanie. Ale, że czyta się szybko - dla tych perełek warto sięgnąć po tę pozycję!

Karolinnn | 2017-10-16
Lovecraftxx | 2016-12-04