Harry Potter i Pentakl Wężoustnych

Cykl: Bractwo Czarnej Gwiazdy (tom 1)
Wydawnictwo: Nakładem autora
Harry Potter i Pentakl Wężoustnych
creazy1975

Minęło 19 lat od klęski Voldemorta. Harry Potter wiedzie spokojnie życie. Ma trójkę dzieci i kochającą żonę, Ginny. Pracuje w Ministerstwie Magii jako Szef Kwatery Głównej Aurorów, wraz ze swoim wiernym przyjacielem Ronem. Sielankę przerywają jednak niespodziewane wieści z Hogwartu. Wygląda na to, że nowy rok szkolny, który rozpoczął się w epilogu powieści „Harry Potter i Insygnia Śmierci” nie będzie taki jak poprzednie.

Szokująca wiadomość o śmierci jednego z dobrze wszystkim znanych hogwarckich profesorów burzy ład i porządek w życiu głównego bohatera. Czy Harry będzie gotowy porzucić swoje dotychczasowe życie i po latach powrócić do Hogwartu? Przekonaj się osobiście. Poznaj sekrety tajemniczego bractwa, które realizując swoje niecne plany, nie cofnie się przed niczym. Kto przetrwa, a kto zginie w wyniku przerażającej intrygi, jaka rozegra się w Hogwarcie podczas kolejnego roku szkolnego.

źródło opisu: http://www.nowypotter.eu/pl/osmy-tom

źródło okładki: http://www.nowypotter.eu/pl/osmy-tom

luuukasz15 | 2017-12-28
Przeczytana: 28 grudnia 2017

Posiadam ebooka tej historii i w chwili Bożonarodzeniowej przerwy przeczytał w końcu tę opowieść. Ewidentnie jest są to treści przeznaczone dla dorosłego czytelnika, co uważam za wielki minus "Pentaklu Wężoustych". Wolałbym chyba inny sposób narracji i tworzenia historii. dziwnie urywane fragmetny, nielogiczności i przewidywalność. Ot tam, taka ciekawostka mimo wszystko... dla mnie całkiem OK.

Ania | 2017-12-12

Nie pozdrawiam: http://www.marcinzwierzchowski.pl/harry-potter-handlowanie-fanfikiem/

kacza666 | 2018-01-17
Przeczytana: 01 czerwca 2017