Plutona

7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
komiksy
angielski
ashka

Five kids discover the body of the world’s greatest super hero, Plutona, in the woods after school one day. This discovery sends them on a dark journey that will threaten to tear apart their friendship and their lives. Collects PLUTONA #1-5.

źródło opisu: https://imagecomics.com/comics/releases/plutona-tp

źródło okładki: https://imagecomics.com/comics/releases/plutona-tp

PolishPopkulturę | 2016-11-27
Przeczytana: 27 listopada 2016

Świetny start, a potem coraz gorzej i gorzej, aż do rozczarowującego finału. Widać, że Lemire nie miał pomysłu, jak tę serię poprowadzić, bo całą treść można by spokojnie upchnąć w dwóch zeszytach max. Koniec końców, czytelnik otrzymuje nudną, przegadaną pozycję, którą ratuje tylko rewelacyjna oprawa graficzna oraz bardzo wiarygodnie nakreśleni nastoletni bohaterowie.

Nulanoconka | 2017-02-07
weronika | 2017-12-09