Chuda Książeczka z ćwiczeniami, do której warto regularnie zaglądać

Wydawnictwo: Z Pieca
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Chuda Książeczka z Ćwiczeniami, Do Której Warto Regularnie Zaglądać Obudź w sobie pomysł. Przelej go na kartki. Wypuść je na świat. Ta książka wypełniona jest ćwiczeniami, dzięki którym dowiesz się jak ZAPLANOWAĆ, NAPISAĆ i WYDAĆ powieść. Ta książka JEST dla Ciebie jeśli: - Chcesz napisać książkę, ale nie masz na nią pomysłu - Zacząłeś pisać powieść, ale nie możesz jej skończyć ...

Chuda Książeczka z Ćwiczeniami, Do Której Warto Regularnie Zaglądać

Obudź w sobie pomysł. Przelej go na kartki. Wypuść je na świat.
i WYDAĆ powieść.

Ta książka JEST dla Ciebie jeśli:

- Chcesz napisać książkę, ale nie masz na nią pomysłu
- Zacząłeś pisać powieść, ale nie możesz jej skończyć
- Masz mnóstwo pomysłów, ale nie wiesz, który wybrać
- Od dłuższego czasu nic nie napisałeś
- Nie wiesz, czy to, co piszesz jest dobre
- Napisałeś parę rozdziałów, ale nie wiesz, czy warto kontynuować
- Chcesz wydać swoją książkę
- Nie wiesz, jak wysłać powieść do wydawnictwa
- Nie wiesz, co zawrzeć w mailu do wydawnictwa

Ta książka NIE jest dla Ciebie, jeśli:

- Chcesz pisać tylko pod wpływem WENY
- Nie masz ochoty na praktyczne ćwiczenia z pisania
- Myślisz, że Twoje pisanie nie wymaga żadnych zmian

Chuda Książeczka z Ćwiczeniami, do której Warto Regularnie Zaglądać zawiera 18 praktycnych ćwiczeń, które sprawią, że ZNAJDZIESZ POMYSŁ na swoją POWIEŚĆ i odkryjesz sposób, dzięki któremu zamienisz go w MANUSKRYPT gotowy do WYDANIA.

źródło opisu: www.powiesciologia.pl

ArtMagda | 2016-11-26

Dobrego pisania, tak jak i każdej innej umiejętności, można się nauczyć. Można szlifować język, rozwijać warsztat i konsekwentnie dążyć do poprawienia jego jakości. Nie ważne czy prowadzisz bloga, jesteś autorem kilku książek, czy marzysz aby napisać pierwszą. Słowo pisane którego używasz, wymaga przestrzegania konkretnych zasady, które po odpowiednim przećwiczeniu płynnie wprowadzisz w swoje pisanie.

Jeżeli nie masz czasu na kursy kreatywnego pisania, to warto poszukać dobrych poradników. Niektóre skupiają się na samym motywowaniu do pisania, podpowiadają skąd czerpać pomysły, czym się inspirować. Inne przybliżają teorię tworzenia prawidłowych, naturalnie brzmiących dialogów, wartkiej akcji i wielowymiarowych postaci. Prawda jest jednak taka, że możesz przeczytać sto poradników, a nadal nie usiądziesz do biurka i nie napiszesz ani jednego zdania.

Żeby zacząć pisać i żeby pisać dobrze trzeba... pisać. Praktyka jest kluczek. Najlepszy efekt dają ćwiczenia pisarskie, a tych...

Na półkach