Myśl co chcesz. To twoje życie

poradniki
tereska

Książka, napisana przez autora, który ma za sobą różne doświadczenia życiowe (od mycia ogonów krowom po bycie pierwszym Polakiem, szefem ZARA Polska), traktuje z pewnym dystansem o wielu aspektach życia we współczesnym świecie. Autor odwołuje się do wiedzy i mądrości tak współczesnej, jak i antycznej. Autor nie mówi "jak żyć", zostawiając takie wybory czytelnikowi. Namawia jednak do tego, by się nad swym życiem zastanawiać i by "wznosić je na wyższy poziom". Przekonuje przy tym, za pomocą licznych, znanych nam wszystkim, przykładów, że sukces nie jest zarezerwowany tylko dla wybranych. Że może on być udziałem każdego z nas. Podaje też sposoby mogące nam pomóc w dążeniu do tego.

Pawo | 2017-07-13

Po tej książce, mam ochotę strzelić sobie w łeb

ewa145 | 2016-11-29
Przeczytana: 28 kwietnia 2017