Wall Street Story

Wydawnictwo: Edgard
angielski
kamk

Na Wall Street, dzięki protekcji wpływowej ciotki, pojawia się młody finansista Peter, który rozpoczyna staż w jednej z największych instytucji zajmujących się funduszami hedgingowymi. W Nowym Jorku poznaje świat podejrzanych interesów i oszustw. Jego życie jeszcze bardziej się komplikuje, gdy pewnego dnia przypadkowo staje się świadkiem samobójstwa bankiera należącego do nowojorskiej elity finansowej. Peter odkrywa intrygę, w którą zamieszana jest cała finansjera Wall Street. Wall Street, giełdowe przekręty, podejrzane interesy, handel informacjami, samobójstwo, bezwględność i romans nowojorskiego finansisty.

Wall Street Story to wciągający thriller finansowy, z którym poznasz współczesne amerykańskie słownictwo (American English), utrwalisz poprawne konstrukcje leksykalno-gramatyczne i przekonasz się, że nauka języka obcego może być przyjemnością, której nie sposób się oprzeć!

Morienti | 2017-09-11
Przeczytana: 11 września 2017