Jaglany detoks - kolejny krok

Wydawnictwo: Pascal
6 (17 ocen i 4 opinie) Zobacz oceny
jagarkar

Jaglany Detoks. Kolejny krok to kontynuacja świetnej książki Marka Zaremby. Pierwszą część - Jaglany Detoks przeczytały tysiące osób, które zmieniły całe swoje życie. Dlaczego? Bo książka ta ma niesamowitą moc, a wszystko to zasługa kaszy jaglanej - pomaga schudnąć, oczyścić organizm, pozbyć się alergii pokarmowych, zmęczenia i infekcji. Pomaga żyć!

źródło opisu: http://www.pascal.pl/jaglany-detoks---kolejny-krok,10,6406.html

źródło okładki: http://www.pascal.pl/jaglany-detoks---kolejny-krok,10,6406.html

Liwia17 | 2016-12-09

Książka zawiera wiele pożytecznych informacji dotyczących przeprowadzenia detoksu w bezpieczny sposób. Dania przyrządzone według zamieszczonych tu przepisów są smaczne, zdrowe i sycące. Jedynym minusem książki są obszerne wywody autora na temat dobroczynnego wpływu Boga na życie i zdrowie człowieka.
Rozdziały typu Witamina M czyli moc modlitwy można sobie odpuścić i skupić się na praktycznych informacjach, których tu nie brakuje.

Annika | 2017-02-06
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2017
Przeczytana: 06 lutego 2017

Sugerując się okładką i opisem z tyłu, spodziewałam się czegoś innego. Owszem, w książce jest sporo przepisów na ciekawe i smaczne potrawy, nie tylko z kaszą jaglaną. Większa część książki to jednak przemyślenia duchowe autora dotyczące szczęśliwego i zdrowego życia, które nie każdego zainteresują.

Ada | 2017-08-09

"Jaglany Detoks... Kolejny krok" to kolejna część książki "Jaglany Detoks" Marka Zaremby.
Zawiodłam się troszkę tą książką.
Niestety, ale tematy małżeństwa i ciąży na razie mnie w ogóle nie interesują.
Książka odbiega od tematu detoksu, jest zdominowana przez nawracanie na wiarę katolicką oraz krytykę jogi.
Część filozoficzna jak dla mnie bardzo nudna.
Uważam, że książka jest dość kontrowersyjna.
Jedyny plus to bardzo ciekawe przepisy.

Książka ciekawa i wartościowa. Otwiera oczy na sprawy żywieniowe i uczy jak przeprowadzać odkwaszanie czy detoks.
Jedno czego nie powinno być w tego typu literaturze to rozdziały o Bogu, modlitwie, wierze, miłości. Ni jak to się ma do zdrowego trybu życia.
Zdecydowanie w pierwszej części książki autor mniej miejsca poświęcił na wiarę, przez co książka była ciekawsza.
Fajne przepisy, tylko wprowadzać je w życie.

Eilistraee | 2017-08-19
Anna | 2017-07-23