czasopisma
stefanabol14

„Szturm” to narodowo-radykalny miesięcznik internetowy, tworzony przez ludzi wywodzących się z różnych środowisk nacjonalistycznych. Łączy nas przekonanie, że kreowanie nowoczesnego nacjonalizmu poprzez samo tylko sentymentalne odwoływanie się do historii obozu narodowego nie spełnia wymagań jakie stawiają przed nami dzisiejsze czasy. Dzielimy wspólne idee – sprzeciw wobec różnej maści...

Łączy nas przekonanie, że kreowanie nowoczesnego nacjonalizmu poprzez samo tylko sentymentalne odwoływanie się do historii obozu narodowego nie spełnia wymagań jakie stawiają przed nami dzisiejsze czasy. Dzielimy wspólne idee – sprzeciw wobec różnej maści imperializmów oraz materialistycznej tyranii zarówno kapitalizmu, jak i kolektywizmu. Na łamach „Szturmu” proponujemy radykalną społecznie wizję Polski i Europy. Jesteśmy idealistami. Pragniemy tworzyć idee i poprzez czyn wcielać je w życie. Z radością patrzymy więc na wszelkie przejawy idealizmu, które łamią ponowoczesną konwencję bezcelowości wszelkiego namysłu i działania.

źródło opisu: http://szturm.com.pl/

źródło okładki: http://szturm.com.pl/

• Natura leczy, czyli co sprawia, że jesteśmy szczęśliwsi, zdrowsi i bardziej kreatywni
  • Bóg nie jest automatem do kawy. Rozmowa z księdzem Zbigniewem Czendlikiem
  • Pierwszy róg
  • GPS Szczęścia, czyli jak wydostać się z Czarnej D.
  • Psikus

8 (2 ocen i opinii)
Pierwszy róg
Richard Schwartz

8,24 (92 ocen i opinii)
GPS Szczęścia, czyli jak wydostać się z Czarnej D.
Magdalena Witkiewicz , Joanna Zagner-Kołat , Marzena Grochowska

8,52 (27 ocen i opinii)