Odważ się na sukces

Tłumaczenie: Dariusz Bakalarz
Wydawnictwo: Logos
The Courage to Succeed. Success Secrets of an Unlikely Three-time Olympian
Sławomir

Tajniku sukcesu trzykrotnego olimpijczyka. Co o Rubenie Gonzalezie i jego książce mówią inni ludzie sukcesu: Przygoda, determinacja, niebezpieczeństwo, wytrwałość – to niewiarygodna historia sukcesu! Ruben Gonzalez osiągnął to, co udaje się nielicznym – zapanował nad swoją siłą woli. Motywująca i inspirująca książka. Stephen Covey autor 7 nawyków skutecznego działania Książka Odważ się na...

Tajniku sukcesu trzykrotnego olimpijczyka.

Co o Rubenie Gonzalezie i jego książce mówią inni ludzie sukcesu:

Stephen Covey
autor 7 nawyków skutecznego działania

Książka Odważ się na sukces jest pełna znakomitych rad. Zastosuj te nauki i patrz, jak twoje życie ulega zmianie!
Ken Blanchard
współautor Jednominutowego menedżera

Ruben mówi z głową i z sercem, inspiruje zwyczajnych ludzi i przekonuje ich do robienia nadzwyczajnych rzeczy. Jest przekonujący, prawdziwy i pełen entuzjazmu. Zaproś go, żeby swoje koncepcje przedstawił twoim ludziom, a nie pożałujesz.
Zig Ziglar

źródło opisu: http://logos.warszawa.pl/ksiazki/100-odwaz-sie-na-sukces.html