Alternative

Cykl: Alternative (tom 1)
Wydawnictwo: Rozpisani.pl
Alternative
Yoru

Książka jest skierowana do tych, których fascynują egipskie piramidy albo ekscytują opowieści o Atlantydzie. To nie tylko fantastyczna podróż przez Układ Słoneczny, ale również nowatorski sposób przedstawienia historii ludzi i Ziemi. To pierwsza książka Filipa Ambrii z planowanej serii. Obecnie jest dojrzałym człowiekiem, ale pomysł na opowiadanie pojawił się już w wieku 17 lat. Oryginalna...

To pierwsza książka Filipa Ambrii z planowanej serii. Obecnie jest dojrzałym człowiekiem, ale pomysł na opowiadanie pojawił się już w wieku 17 lat. Oryginalna myśl nabrała w końcu realnych kształtów, postanowił więc przelać ją na papier i poprowadzić Czytelników przez otchłań Kosmosu.

źródło opisu: Wydawnictwo Rozpisani.pl, 2015

źródło okładki: Rozpisani.pl