Żeby życie miało sens

mariola

źródło okładki: zdjęcie autorskie

letka82 | 2017-02-28
Przeczytana: 28 lutego 2017

Oj dawno nie sięgałam po taką literaturę. Wywiady to nie jest to co lubię czytać. Szczególnie jeśli są to wywiady z mądrymi ludźmi jak psychologowie czy psychoterapeuci. Początkowo sięgnęłam po tą książkę w ramach akcji #czytambopolskie, ale im dalej czytałam to tym bardziej dochodziłam do wniosku, że to jest ten moment na tą książkę.
Przeczytać można w niej o sposobach na toksycznych ludzi. Znajdziemy w niej też odpowiedź na pytanie czy przyjaźń jest jedna do końca życia. Dowiemy się czy dużo rzeczy daje nam dużo szczęścia. Przeczytamy o relacjach matki i córki i znajdziemy wyjaśnienie dlaczego często nie są one idealne. Dowiemy się dlaczego należy kochance męża wysłać kwiaty :)
Świetnie poprowadzone rozmowy m.in. z Katarzyną Miller, Wojciechem Eichelbergerem, Andrzejem Wiśniewskim czy Jackiem Santorskim.
Od razu ostrzegam, że nie jest to książka na jeden wieczór. Jest to pozycja która wymaga od czytelnika chwili refleksji i zastanowienia. Wiadomo, że każdy z nas jest inny i...

Melisa | 2018-04-01
Weronika | 2017-05-28