Zachowania organizacyjne. Organizacja jako przestrzeń kształtowania zachowań pracowników

Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
zarządzanie, organizacja
biznes, finanse
Wielebny

W monografii zaprezentowano dociekania naukowe skupione wokół uwarunkowań zachowań pracowników w różnorodnych organizacjach. Dotyczą one zależności między zmiennymi organizacyjnymi i społeczno-demograficznymi a zachowaniami pracowników. W poszczególnych rozdziałach zawarto opis prognozowanych kierunków zmian organizacyjnych i ich konsekwencji dla zatrudnionych osób. Ponadto udzielono odpowiedzi na wiele istotnych pytań, które mogą stanowić inspirację do dalszych poszukiwań naukowych. Publikacja kierowana jest do środowisk naukowych i osób zainteresowanych tematyką zachowań organizacyjnych.

źródło opisu: Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego 2016

źródło okładki: www.wydawnictwo.uni.lodz.pl