Dyskusje o książce A Court of Wings and Ruin

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
Serwus! Co to za pustki w ten weekend? U mnie obecnie:  Potępiona Potępiona Planuję też:  Stażystka Stażystka
4 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (GRUDZIEŃ 2018)
Sprzedam:  Rozgrywka  Zmiana  Słodkie zwycięstwo  Dwór cierni i róż  Dwór mgieł i furii  Dwór skrzydeł i zguby  Dwór szronu i blasku gwiazd  Dziwne losy Jane Eyre
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Czerwiec 2017 )
 Miasteczko Salem Miasteczko Salem  Martwa strefa Martwa strefa W końcu dorwałem :-)
Czytamy w weekend
Ocenienie tej książki jedną gwiazdką zadziwia, bo to jest pisarstwo historyczne najwyższej próby. Rozumiem rozczarowanie brakiem "pikantnych" szczegółów, ale skąd miał je wziąć autor, gdy prawie wcale nie ma dokumentów na ten temat. Przyjemność sensacynych opisów zaspokoi natomiast "Król trędowaty" Zofii Kossak, a i poziom lektury może będzie lepiej dostosowany do...
Czytamy w weekend
To ciekawe, że spodobała Ci się książka. Dla mnie relacje w postaci dzienniczka i brak dialogów były po prostu nudne. Może też miałem o tej powieści inne wyobrażenie - spodziewałem sę czegoś bardziej epickiego, ukazującego ogrom kosmosu i wyobcowanie na tajemniczej planecie, a nie zapisków z dziennika małego chemika, opisującego swoje nieudane eksperymenty. I jak...
Kiedy
Na facebooku napisali, że "jesienią". Nie ma bardziej sprecyzowanego terminu, chociaż kilka osób napisało, że we wrześniu. http://www.facebook.com/WydawnictwoUroboros/photos/a.145710385625634.1073741829.131217197074953/620950744768260/?type=3