Notesik Kubusia Puchatka

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
Winnie-the-Pooh Journal

Notesik przeznaczony jest dla dzieci w wieku szkolnym. Każdą jego stronę zdobią rysunki ilustratora wszystkich książeczek o Misiu Puchatku - E.H. Sheparda oraz pełne wdzięku i zdumiewających refleksji notatki, opisujące wydarzenia jakie były udziałem Kubusia Puchatka i jego przyjaciół, w dwóch ulubionych przez dzieci książeczkach Kubuś Puchatek oraz Chatka Puchatka. Puchatkowe spostrzeżenia zostały wzbogacone przepisami kulinarnymi samego bohatera i jego przyjaciół. Książeczka jest wydana w twardej, efektownej oprawie.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/Notesik_Kubusia_Puchatka-p-840-.html

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/Notesik_Kubusia_Puchatka-p-840-.html

Priada | 2012-11-20
Przeczytana: 2000 rok

ehhhh...dzieciństwo, Kubuś Puchatek i Stumilowy Las....oglądałam czytałam i zbierałam wszystko na temat tej bajki.
A książeczka jest o tyle ciekawa, że posiada sporo wolnego miejsca gdzie mozna porobic swoje notatki
KOCHAM!

Abee | 2014-10-02
Przeczytana: 26 grudnia 1989

Na fali popularności zeszycik do bazgrania (lub innej własnej twórczości) z cytatami i rysunkami z Puchatka. Nic wielkiego. Dla fanów.

Ola | 2016-11-20
Na półkach: 2016, Przeczytane