No i co teraz zrobimy?

Wydawnictwo: Muza
Was machen wir jetzt?
8372001618
literatura niemiecka

Fred Kaufmann jest mężczyzną po czterdziestce i ku swemu niezadowoleniu kieruje siecią amerykańskich fastfoodów, zamiast reżyserować filmy. Dżinsy, skórę i arafatkę zamienił na bieliznę od Calvina Kleina i garnitury od Bossa, a kowbojki na ręcznie szyte angielskie półbuty. Zawodowo powodzi mu się jak najlepiej, pieniędzy ma dość, ale szczęśliwy nie jest. Żona szuka pocieszenia w buddyzmie, siedemnastoletnia córka zamierza uciec z tybetańskim lamą do Indii, a pieniądze i sukces szczęścia nie dają?

Podobne pytania zadaje sobie nie tylko bohater powieści Doris Dörrie. W książce tej powaga miesza się z humorem, a jej morał brzmi: odwagi, życie nie kończy się po czterdziestce!

źródło opisu: nota wydawcy

rewakino | 2016-08-23