zarządzanie finansami przedsiębiorstwa

Wydawnictwo: Difin
biznes, finanse

Książka zawiera wiadomości niezbędne do ustalenia strategii i prowadzenia polityki finansowej w przedsiębiorstwie w warunkach gospodarki wolnorynkowej w sposób umożliwiający maksymalizowanie efektywności ekonomicznej działalności i rozwój przyszłościowy firmy. Najważniejsze zagadnienia omówione w publikacji: kalkulacja ceny pieniądza, ocena sytuacji finansowej przedsiębiorstwa, planowanie finansowe, pozyskiwanie kapitałów i kształtowanie ich struktury, zarządzanie majątkiem obrotowym,preliminowanie inwestycji, leasing, finansowanie obrotów z zagranicą.

Draconiveyo | 2017-01-11
Przeczytana: 11 stycznia 2017