Administrategia. Jak osiągnąć sukces osobisty zarządzając w administracji publicznej

Wydawnictwo: StudioEMKA
poradniki
Monika

Administrategia to pierwsze w Polsce i Europie Środkowej praktyczne kompendium wiedzy o strategicznym zarządzaniu w sektorze publicznym. Będąca wynikiem badań w dziesiątkach urzędów, a także wykorzystująca najnowsze idee i dobre praktyki z całego świata, podpowie Ci, krok po kroku, jak zarządzać instytucjami publicznymi, dbając zarazem o własny sukces zawodowy. Książka zaprasza również wszystkich zainteresowanych sprawami publicznymi do zastanowienia się nad zaśniedziałymi poglądami na temat instytucji naszego państwa.

źródło opisu: http://www.studioemka.com.pl/index.php?page=p&id=588

źródło okładki: http://www.studioemka.com.pl