Na zdrowie

Wydawnictwo: Zwierciadło
xVariax

Ponad sto tysięcy wiernych czytelników z całego świata, setki znakomitych przepisów i apetycznych zdjęć. Blog White Plate to inspirująca świątynia smaków, a jego twórczyni, Eliza Mórawska jest obecnie jedną z najbardziej wpływowych postaci polskiej sceny kulinarnej. Jak nikt inny potrafi dzielić się swoją umiejętnością smakowania życia. W książce Na zdrowie! czytelnik znajdzie kilkadziesiąt...

W książce Na zdrowie! czytelnik znajdzie kilkadziesiąt przepisów na przepyszne, i co najważniejsze - super zdrowe potrawy. Wszystko to w wysmakowanym anturażu edytorskim. A zatem... Smacznego i zdrowego!

źródło okładki: http://ksiegarnia.zwierciadlo.pl/na-zdrowie.html

PannaMigotka | 2017-01-13
Przeczytana: 13 stycznia 2017

Dla mnie rewelacja. Piękna i klimatyczna książka pełna prostoty i spokoju. Przepisy proste, smaczne, bez udziwnień i kombinowania na siłę. Jednak jeżeli ktoś szuka czegoś odkrywczego i bardzo zaskakującego to nie polecam. Przepis na gzik czy pieczone warzywa lub jabłka z piekarnika raczej nie zrewolucjonizuje jego kuchni. Natomiast dla osób takich jak ja, bardzo ostrożnie podchodzących do kulinarnych eksperymentów i nie lubiącej nowości będzie to idealna pozycja.

xVariax | 2017-03-08

Tworząc poprzedni wpis o książce kulinarnej, otrzymałam komentarz, którego autorka jest pod wrażeniem, że w dobie internetu, książki "kucharskie" wciąż się sprzedają (Ola pozdrawiam!). Stwierdzenie nie do odrzucenia, ale w przypadku takich pozycji, jak Na zdrowie, w pełni do wytłumaczenia :)

Eliza Mórawska jest światu znakomicie znana za sprawą bloga White Plate, jak również szeregu żywieniowych publikacji (O jabłkach, O chlebie, White Plate). Jej przepisy bazują na składnikach naturalnych, ale tym, co mnie osobiście do niej przyciąga, jest jej osobowość oraz dbałość o szczegóły. Każda z jej książek to czysta przyjemność obcowania z drukiem i papierem, a przepisy.... zresztą niech wybrane receptury przemówią same za siebie.

Na zdrowie to kuchnia równowagi odwołująca do smaków zapamiętanych z dzieciństwa. Jej celem jest zachęcenia nas do gotowania w domu, do świadomego wybierania składników. Eliza małymi krokami wprowadza nas do świata zdrowego żywienia i muszę przyznać, że...

Aleksandra | 2017-09-01
Na półkach: 2018, Przeczytane, Poradniki
Przeczytana: 13 lutego 2018

Bardzo dobry poradnik zdrowego odżywiania.

Karolina | 2018-04-10
Mariposa | 2017-06-18