Zgłosuj na książki roku 2017

Delivered from Evil: True Stories of Ordinary People Who Faced Monstrous Mass Killers and Survived

Wydawnictwo: Fair Winds Press
Betoniarka

źródło okładki: http://www.goodreads.com/book/show/8428351-delivered-from-evil

Betoniarka | 2016-12-09
Przeczytana: 09 grudnia 2016

Książka o seryjnych mordercach, pisana od niespodziewanej strony - z punktu widzenia osób, które atak takiego seryjnego mordercy przeżyły. Nie jest to sama relacja o ataku, ale również opis tego, co z daną osobą działo się w późniejszym życiu. Świadectwo jest smutne. To, że atak się przeżyło może być cudem, ale dalsze koleje losu osoby, która przeżyła rzadko bywają równie cudowne. Takie przeżycia zostawiają trwały ślad, który albo może zmotywować do działania, jak w przypadku dziewczyny sparaliżowanej w ataku strzelca w szkole, albo może wpływać destrukcyjnie. Książka warta przeczytania.

Na półkach