Dolep mi ogon, śnieżyco!

Wydawnictwo: Muchomor
jkotara1

Co może się wydarzyć na ośmiodniowym obozie narciarskim w Alpach? Szesnastoletnia Łucja liczy na poznanie nowych osób, ale niespodziewanie dostaje też szansę poznania na nowo osób całkiem starych. Zaskakujące wydarzenia nadchodzą jedno po drugim, od chwili zbiórki przed wyjazdem do Włoch aż do ostatniej strony książki. Międzynarodowa grupa obozowiczów rządzi się swoimi, na bieżąco powstającymi prawami, do których należy dogryzanie opiekunom i trenerom. Czy ta zgrana drużyna poradzi sobie w dramatycznych okolicznościach? Co wyniknie z wszystkich zauroczeń, nieporozumień i wieloletnich tajemnic, które nagle wyjdą na jaw? Poszusujcie śmiało w tę historię, choć czasem będzie pod górę, warto pokonać całą trasę z Łucją. I pamiętajcie: rodzinę się wybiera!

źródło opisu: http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,66435,Dolep-mi-ogon-sniezyco

źródło okładki: http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,66435,Dolep-mi-ogon-sniezyco

Patrycja | 2018-02-09
Przeczytana: styczeń 2017