Prosiaczek i pojazdy

Wydawnictwo: Czerwony Konik

Prosiaczek znany naszym czytelnikom z książek o swoich urodzinach (Pierwsze, Drugie i Trzecie urodziny prosiaczka) tym razem wyjątkowo nie świętuje. Ale mimo to wuj Leon zabiera go do sklepu z zabawkami, gdzie świnka może wybrać sobie prezent. I tak zaczyna się wspólne testowanie, a przed oczami czytelników przesuwa się defilada koparek, pociągów, aut policyjnych, spychaczy, betoniarek i wszelkiej maści pojazdów.

źródło opisu: http://www.czerwonykonik.pl/s/ksiazka/24

źródło okładki: http://www.czerwonykonik.pl/s/ksiazka/24