Sleep Disorder

Betoniarka

źródło okładki: http://www.goodreads.com/book/show/649548.Sleep_Disorder

Betoniarka | 2016-11-21
Przeczytana: 21 listopada 2016

Współpracę dwóch autorów nad tomikiem czterech nie za długich opowiadań, Ketchum opisuje w posłowiu jako zabawę, która kojarzy mu się z dzieciństwem. Ja za to postrzegam to jako festiwal mega szowinistycznych świń, które nawzajem popierają swoje mocno zwyrodniałe zdanie o kobietach. Bo kobieta jest tu dziwką, w każdym opowiadaniu: albo dlatego, że się z uwielbieniem puszcza na prawo i lewo albo dlatego, że leci wyłącznie na kasę. Takie trochę typowe.

Nie czuję się jednak jakąś zagorzałą feministką, choć może w obecnych czasach powinnam, a horrory lubię. Te też były w miarę w porządku.

witekkacinski | 2017-12-06
Zuza | 2017-07-03