Abecadło, czyli wierszyki o literkach

Seria: 64 strony w kolorze
Wydawnictwo: Greg
Indianka

Abecadło, czyli wierszyki o literkach to najlepsza książka do nauki liter! Każda literka alfabetu została opisana wesołym wierszykiem, który z pewnością spodoba się wszystkim dzieciom. Wygląd każdej literki został szczegółowo opisany wraz z radami, jak ją zapisać. Na stronie znajduje się również wzór litery ze strzałkami pokazującymi, jak prowadzić długopis. Ponadto do każdej literki dodany...

Wygląd każdej literki został szczegółowo opisany wraz z radami, jak ją zapisać. Na stronie znajduje się również wzór litery ze strzałkami pokazującymi, jak prowadzić długopis. Ponadto do każdej literki dodany został jeszcze jeden wierszyk, opowiadający zabawną historyjkę związaną z konkretną literką. Abecadło... to doskonały wstęp do nauki czytania i pisania!

źródło opisu: Od Wydawcy

źródło okładki: Źródło własne