Dancing in the Dark

Wydawnictwo: Orion

Millie Cameron is not at all pleased when she finds herself obliged to sort through the belongings of her aunt Flo who recently died. She hardly knew her aunt and besides, she has her own career to think about. But when she arrives at Flo s basement flat, Millie s interest is awakened. As she sorts through her aunt s collection of photographs, letters and newspaper cuttings she finds herself embarking on a journey a journey to a past which includes a lost lover and a secret child. Picking thro

inndependent | 2011-06-09
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam