Claws and Fangs

Okładka książki Claws and Fangs Laurann Dohner
Okładka książki Claws and Fangs
Laurann Dohner Wydawnictwo: Laurann Dohner Cykl: Claws and Fangs (tom 1) fantasy, science fiction
Claws and Fangs (tom 1)
Laurann Dohner
2017-01-16
2017-01-16
9781944526771
wilkołaki wampiry paranormal romans +18

Okładka książki Tempted Laurann Dohner, Kele Moon
Tempted Laurann Dohner, Kel...

Litości! Chyba przeczytałam to za karę. Dialogi to dramat... Bohaterowie szkoda gadać... Po tej autorce nie spodziewałam się epopei ale że aż taki gniot ???

Z trzech podanych opowiadań przeczytałam tylko pierwsze "Scarred and Kilt". Na początku poznajemy wścipską sąsiadkę, którą jest Matty. Kobieta przez okno obserwowała przystojnego wampira w kilcie. Dochodzi do ich spotkania w nieciekawych okolicznościach i od tego momentu historia nabiera pędu.

Nie wiem czy nazwałabym to książką - raczej kolejnym z wydanych opowiadać, ale...
Styl pisania - jak to Pani Dohner - spodoba się jej czytelnikom.
To historia o wampirze który poznaje swoją drugą połówkę, gdy ta "ratuje" go przed łowcą wampirów...
Zabawna, seksowna i... zbyt krótka.
Ogólnie - trochę na śmiesznie, trochę na zabawnie, ale to głównie seksualny pociąg między bohaterami jest tematem.
Matty ma dziwne podejście, ale dzięki temu szybko ją polubiłam. Blaron to wampir pijący z torebek...
Ogólnie - pośmiałam się i zabiorę się za kolejne częsci.

Styl pisania - jak to Pani Dohner - spodoba się jej czytelnikom.
Zabawna, seksowna i... zbyt krótka.

Ehhh... Pierwsza część zaledwie 46 stron. Nigdy wcześniej nie czytałam tak krótkiej książki. Ale od pierwszych już stron akcja się zaczyna ( ta łóżkowa również) Można powiedzieć, że to wstęp do następnych tomów. :) Mimo,że króciutka to polecam przeczytać i od razu zabrać się za 2 pozostałe do przeczytania .

Przeczytane:
Scarred and Kilt #1

Przeczytane:
Scarred and Kilt #1

Na półkach: , , , , , , , , ,

Kolejna wariacja na temat wampirów i wilkołaków. Wszystko dzieje się w jednym miasteczku.
W pierwszym opowiadaniu poznajemy pewnego jegomościa, który jako prawdziwy Szkot nie nosi bielizny pod spódniczką, a wszelkie nieodpowiednie drgnienia zastawia swoim mieczem.
W drugim ciut dłuższym opowiadaniu, nowelce, etc. bohaterem jest warczący (tak ta autorka lubi jak jej bohaterowie warczą) potomek (tu cenzura).
Trzecie opowiadanie to uzupełnienie akcji o jeszcze jednego przedstawiciela krwiopijców lubiącego nosić skórę i komórę.

• Wampiry
  • Erotic