Ivar i zagubiony diplodok

Wydawnictwo: Czarna Owieczka
Łucja

Ivar jest mistrzem świata, jeśli chodzi o dinozaury. Swoją Krainę Dinozaurów odwiedził już chyba z tysiąc razy. Kraina Dinozaurów to pudełko, w którym mieszkają dinozaury Ivara. Ivar ma ich bardzo dużo i nazwy wszystkich zna na pamięć. Pewnego wieczoru, kiedy Ivar nie może zasnąć, słyszy jakieś dziwne odgłosy z pudełka. Szur, szur, pip, pip! A kiedy otwiera pudełko, nie może uwierzyć własnym...

Pewnego wieczoru, kiedy Ivar nie może zasnąć, słyszy jakieś dziwne odgłosy z pudełka. Szur, szur, pip, pip! A kiedy otwiera pudełko, nie może uwierzyć własnym oczom: jego dinozaury ożyły!

Pełne ciepła przygody, które kończą się kilkoma informacjami, które stegozaur opowiada o sobie. Kiedy żył, czym się żywił, ile ważył, itd.

Wspaniała książka dla wszystkich fanów dinozaurów, a jest ich bardzo wielu!

źródło opisu: http://www.czarnaowieczka.pl

źródło okładki: http://www.czarnaowieczka.pl

aniaszew | 2017-01-29
Na półkach: Przeczytane, Dla dzieci
Przeczytana: 23 stycznia 2017

Bardzo fajna seria o małym chłopcu i świecie dinozaurów. Idealna dla fanów tych prehistorycznych zwierząt.

Łucja | 2016-11-15
Przeczytana: 21 września 2016

Dla małych fanów dinozaurów - bezcenne :) Szkoda, że ta seria ma tylko cztery części.

Justyna K | 2017-09-19
Przeczytana: 19 września 2017