Szkocja - Top 10

Wydawnictwo: Hachette
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Eyewitness Top 10 Travel Guide Scotland
szkocja

Najważniejsze informacje o Szkocji, jej najpiękniejszych zamkach, ogrodach, górach i jeziorach, najlepszych muzeach, miejscach do wędkowania, polach golfowych i gatunkach whisky, zawiera przewodnik Wiedzy i Życia z serii TOP 10. Turysta znajdzie tu także interesujące propozycje tras wędrówek, wiadomości o atrakcjach dla dzieci oraz różnego rodzaju informacje praktyczne.

źródło opisu: Hachette

źródło okładki: Hachette

Alapogo | 2017-06-27
Przeczytana: 27 czerwca 2017

Lekki i przyjemny przewodnik. Krótko i zwięźle opisuje najciekawsze rzeczy w Szkocji, a także jej historię oraz sławnych ludzi z nią związanych. Jest lekki i poręczny, nie zajmuje dużo miejsca.

Edyta | 2017-03-05
Robert Witoslawski | 2016-11-14