Zgłosuj na książki roku 2017

Historia Szkocji

Wydawnictwo: Ibidem
szkocja
historia

Wnikliwa historia Szkocji napisana przez pasjonata dziejów tej krainy. Zawiera wiele zupełnie nieznanych polskim czytelnikom wiadomości o Szkocji od czasów prehistorycznych po współczesność, ze szczególnym uwzględnieniem bogatych w wydarzenia czasów średniowiecznych. Autor posiada bardzo szeroką wiedzę o władcach i klanach szkockich i barwnie przekazuje ją czytelnikom. Książkę uzupełniają:...

Książkę uzupełniają: spis władców Szkocji, drzewa genealogiczne dynastii rządzących, mapy i indeksy.

źródło opisu: Ibidem 2000

źródło okładki: http://www.ibidem.com.pl/katalog/isbn83-912403-3-9.html